Drożków 03.12.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na I Niedzielę Adwentu – Drożków

Dzisiaj I Niedziela Adwentu. I niedziela miesiąca - adoracji Najświętszego Sakramentu

Roraty o godz. 7.00 w wtorek i czwartek.

Dzisiaj poświęcenie opłatków na stół wigilijny członkowie Rady Parafialnej rozniosą je po miejscowości.Caritas rozprowadza świece na stół wigilijny w cenie : mała 10 zł.

W piątek 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.Poświęcenie medalików dzieciom przygotowującym się do I Komunii Św. W Lubanicach o 7.00.

Przyszła niedziela to od wielu lat Dzień Modlitwy i Pomocy Kościołowi na Wschodzie, w krajach byłego Związku Sowieckiego. Ofiary na ten cel będą zbierane do puszki.

15.12. w piątek o godz. 17.30 odbędzie się spowiedź przed świętami.

Zmiana Tajemnic Żywego Różańca

Za osoby niepełnosprawne – Módlmy się, aby osoby niepełnosprawne znalazły się w centrum uwagi społeczeństwa, a instytucje oferowały programy, które zwiększą ich aktywność.

Wtorek – 7.00

Czwartek - 7.00 +Olga w 2r.śm. + z rodziny prosząc o łaskę zbawienia

Sobota - 17.00 O zdrowie i bł. Boże dla Zbyszka w 40r.ur.

II Niedziela Adwentu – 10.12.2023r.

9.30 ++ Anna,Stanisław, Gerard

Ogłoszenia duszpasterskie na I Niedzielę Adwentu - Lubanice

W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca

Dzisiaj poświęcenie opłatków na stół wigilijny,członkowie Rady Kościoła rozniosą je po miejscowościach, rozprowadzane są świece Caritas w cenie mała 10 zł.

Roraty o godz. 7.00 w środę i piątek.

W piątek 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msza Św. O godz. 7.00. Poświęcenie medalików dzieciom przygotowującym się do I Komunii Św.

15.12. w piątek o godz. 16.30 odbędzie się spowiedź przed świętami.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

Zmiana Tajemnic Żywego Różańc

Sprzątanie:

Środa – 7.00 ++Kazimierz i Jadwiga

Piątek – 7.00 W int. Róży Niepokalanego Poczęcia

II Niedziela Adwentu – 10.12.2023r.

8.00+ Irena w 1r.śm + Jerzy

11.30 +Barbara Janiewicz